Ang Telsto Wide band Directional couplers naghatag og patag nga coupling sa usa ka signal path ngadto sa lain sa usa lang ka direksyon (nailhan nga directive). Kasagaran kini gilangkoban sa usa ka auxiliary line coupling nga elektrikal ngadto sa usa ka main line. Ang usa ka tumoy sa auxiliary line permanente nga gitaod sa usa ka matched termination. Ang directive (ang kalainan tali sa coupling sa usa ka direksyon kon itandi sa lain) gibana-bana nga 20 dB para sa mga coupler. Ang mga directional coupler gigamit kung ang bahin sa usa ka signal kinahanglan nga ibulag o ang duha ka signal kinahanglan nga ihiusa. Ang Telsto nagtanyag og narrow band ug wireless band directional couplers nga adunay coupling gikan sa 3 dB ngadto sa 50 dB o labaw pa.
| Mga Kinaiya sa Elektrisidad | |
| Mga Kinaiya nga Impedance | 50 Ohm |
| Sakop sa Frequency | 698-2700 MHz |
| Pinakamataas nga Kapasidad sa Gahom | 300w |
| Paglain | ≥26 dB |
| Pagkawala sa Pagsal-ot | ≤1.7±0.5 dB |
| VSWR | ≤1.25 |
| Tipo sa Konektor | N-Babaye |
| Gidaghanon sa mga Konektor | 3 |
| Temperatura sa Pag-operate | -35-+75℃ |
| Mga Aplikasyon | IP65 |
| Degree sa Pagkabit, dB | 6 |
| Pagkabit, dB | 5.0±1.0 |
| Timbang nga Putlon, Kg | 0.37 |
| Humidity | 0 hangtod 95% |
| IMD3, dBc@+43DbMX2 | ≤-150 |
| Aplikasyon | Sulod sa balay |
Mga Instruksyon sa Pag-instalar sa N o 7 / 16 o 4310 1 / 2″ super flexible nga kable
Istruktura sa konektor: (Fig1)
A. atubangan nga nut
B. nut sa likod
C. gasket

Ang mga sukod sa pagtangtang sa mga hilo sama sa gipakita sa diagram (Fig2), kinahanglan nga hatagan ug pagtagad ang pagkuha sa mga hilo:
1. Ang tumoy nga bahin sa sulod nga konduktor kinahanglan nga chamfered.
2. Kuhaa ang mga hugaw sama sa tumbaga nga himbis ug burr sa tumoy nga bahin sa kable.

Pag-assemble sa sealing part: I-screw ang sealing part subay sa gawas nga konduktor sa kable sama sa gipakita sa diagram (Fig3).

Pag-assemble sa back nut (Fig.3).

Ikonektar ang atubangan ug likod nga nut pinaagi sa pag-screw sama sa gipakita sa diagram (Mga Hulagway(5)
1. Sa dili pa i-screw, pahiran og lubricating grease ang o-ring.
2. Ipabilin nga dili molihok ang back nut ug ang kable. I-screw ang main shell body sa likod nga shell body. I-screw ang main shell body sa likod nga shell body gamit ang monkey wrench. Nahuman na ang pag-assemble.
