Kinaiya: Matahum nga panagway Maayong pagsukol sa impact, dili masudlan sa tubig ug dili madaot Standard nga pag-instalar og mga mount kits packages para sa pagkupot sa poste Gi-optimize nga dimensyon Gidisenyo gamit ang wide band technology, medium gain, ubos nga standing wave ratio
Aplikasyon: GSM/ CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ Wi-Fi system
Sunda kini nga mga pamaagi aron ma-install ang antenna nga adunay holding pole, i-adjust ang tilt angle sa antenna, higpitan ang mga bolt, screw ug nuts. (1) Ang L shape mounting kits kinahanglan nga i-align ang antenna bolt, ibutang ang flat washer, spring hook, screw cap, dayon i-lock ang nut. (2) Ang U shape threaded rod sa M6 gipasa sa serrated ug L shape mounting kits, gigunitan ang antenna nga adunay diametro nga 35-50mm pole, dayon i-lock ang nut. (3) Aron makuha ang pinakamaayong signal, i-adjust ang pitching angle sa antenna pinaagi sa posisyon sa lungag sa L shape mounting kit, dayon i-lock ang tanang nuts ug i-seal ang antenna connector end. (4) Ang gitas-on sa erection kinahanglan nga sobra sa 3 metros gikan sa base level, ug ang duol nga mga rehiyon sa erection walay taas nga mga bilding ug dagkong mga metal. Sa laktod nga pagkasulti, bukas ang kilid sa yuta.
| Mga Espisipikasyon sa Mekanikal | |
| Mga Dimensyon | 210x180x44mm |
| Timbang | 0.6Kg |
| Materyal sa Radiator | Brass nga giputos sa pilak |
| Materyal nga Radome | ABS |
| Kolor sa Radome | Puti nga garing |
| Humidity sa Operasyon | < 95% |
| Temperatura sa operasyon | -40~55 ℃ |
| Mga Espisipikasyon sa Elektrisidad | |
| Sakop sa Frequency | 806-960MHz 1710~2300MHz 2300-2700MHz |
| Pag-angkon | 7dBi 8 dBi 9dBi |
| VSWR | ≤1.5 |
| Polarisasyon | Bertikal |
| Lapad sa pinahigda nga beam | 90 70 70 |
| Lapad sa bertikal nga beam | 65 60 60 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Impedance sa Pag-input | 50Ω |
| Kinatas-ang Gahum sa Pag-input | 50W |
| Konektor | N Babaye |
Mga Instruksyon sa Pag-instalar sa N o 7 / 16 o 4310 1 / 2″ super flexible nga kable
Istruktura sa konektor: (Fig1)
A. atubangan nga nut
B. nut sa likod
C. gasket

Ang mga sukod sa pagtangtang sa mga hilo sama sa gipakita sa diagram (Fig2), kinahanglan nga hatagan ug pagtagad ang pagkuha sa mga hilo:
1. Ang tumoy nga bahin sa sulod nga konduktor kinahanglan nga chamfered.
2. Kuhaa ang mga hugaw sama sa tumbaga nga himbis ug burr sa tumoy nga bahin sa kable.

Pag-assemble sa sealing part: I-screw ang sealing part subay sa gawas nga konduktor sa kable sama sa gipakita sa diagram (Fig3).

Pag-assemble sa back nut (Fig.3).

Ikonektar ang atubangan ug likod nga nut pinaagi sa pag-screw sama sa gipakita sa diagram (Mga Hulagway(5)
1. Sa dili pa i-screw, pahiran og lubricating grease ang o-ring.
2. Ipabilin nga dili molihok ang back nut ug ang kable. I-screw ang main shell body sa likod nga shell body. I-screw ang main shell body sa likod nga shell body gamit ang monkey wrench. Nahuman na ang pag-assemble.
