Kinaiya: Matahum nga panagway Angay alang sa ordinaryong pag-mount sa kisame Halapad nga frequency band, ubos nga standing wave, kusog nga anti-interference nga abilidad
Aplikasyon: Sakop sa sulod sa balay: GSM/ CDMA/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN system
| Mga Espisipikasyon sa Mekanikal | |
| Mga Dimensyon | 204X115mm |
| Timbang | 0.5Kg |
| Materyal sa Radiator | Brass nga giputos sa pilak |
| Materyal nga Radome | ABS |
| Kolor sa Radome | Puti nga garing |
| Humidity sa Operasyon | < 95% |
| Temperatura sa operasyon | -40~55 ℃ |
| Mga Espisipikasyon sa Elektrisidad | |
| Sakop sa Frequency | 806-960MHz 1710~2500MHz 2500-2700MHz |
| Pag-angkon | 2dBi±0.5 4dBi±1 4dBi ±1 |
| VSWR | ≤1.4 |
| Polarisasyon | Bertikal |
| Pagkalingin sa sumbanan, dB | ±1 ±1 ±1.5 |
| Lapad sa bertikal nga beam | 85 55 50 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Impedance sa Pag-input | 50Ω |
| Kinatas-ang Gahum sa Pag-input | 50W |
| Konektor | N Babaye |
Mga Instruksyon sa Pag-instalar sa N o 7 / 16 o 4310 1 / 2″ super flexible nga kable
Istruktura sa konektor: (Fig1)
A. atubangan nga nut
B. nut sa likod
C. gasket

Ang mga sukod sa pagtangtang sa mga hilo sama sa gipakita sa diagram (Fig2), kinahanglan nga hatagan ug pagtagad ang pagkuha sa mga hilo:
1. Ang tumoy nga bahin sa sulod nga konduktor kinahanglan nga chamfered.
2. Kuhaa ang mga hugaw sama sa tumbaga nga himbis ug burr sa tumoy nga bahin sa kable.

Pag-assemble sa sealing part: I-screw ang sealing part subay sa gawas nga konduktor sa kable sama sa gipakita sa diagram (Fig3).

Pag-assemble sa back nut (Fig.3).

Ikonektar ang atubangan ug likod nga nut pinaagi sa pag-screw sama sa gipakita sa diagram (Mga Hulagway(5)
1. Sa dili pa i-screw, pahiran og lubricating grease ang o-ring.
2. Ipabilin nga dili molihok ang back nut ug ang kable. I-screw ang main shell body sa likod nga shell body. I-screw ang main shell body sa likod nga shell body gamit ang monkey wrench. Nahuman na ang pag-assemble.
