Ang mga N series coaxial connector kay medium-sized, threaded coupling connector nga gidisenyo para gamiton gikan sa DC hangtod sa 11 GHz. Ang ilang kanunay nga ubos nga broadband VSWR nakapahimo kanila nga popular sa daghang mga aplikasyon sa daghang mga tuig. Ang N series connector gipares sa impedance sa 50 ohm nga mga kable. Ang mga cable termination anaa sa crimp, clamp ug solder configurations. Ang threaded coupling nagsiguro sa hustong pagkapares sa mga aplikasyon diin ang shock ug grabeng vibration ang mga konsiderasyon sa disenyo. Ang mga N connector gigamit sa aerospace, broadcast audio ug video applications ingon man sa daghang mga microwave components sama sa mga filter, couples, dividers, amplifiers ug attenuator, aron hinganlan ang pipila.
1. Nagtutok kami sa RF Connector ug RF Adapter ug Cable Assembly ug Antenna.
2. Kami adunay usa ka kusgan ug mamugnaon nga R&D team nga adunay hingpit nga kahanas sa kinauyokan nga teknolohiya.
Gipasalig namo ang among kaugalingon sa pagpalambo sa produksiyon sa high-performance connector, ug gipahinungod ang among kaugalingon sa pagkab-ot sa usa ka nanguna nga posisyon sa inobasyon ug produksiyon sa connector.
3. Ang among gipahaom nga mga RF cable assembly kay built-in ug gipadala sa tibuok kalibutan.
4. Ang mga RF cable assembly mahimong himoon nga adunay daghang lain-laing mga tipo sa konektor ug gipahaom nga gitas-on depende sa imong mga panginahanglan ug aplikasyon.

Modelo:TEL-NF.78-RFC
Deskripsyon:
N Babaye nga konektor para sa 7/8″ Flexible nga kable
| Materyal ug Plating | |
| Kontak sa sentro | Pag-plate sa Tumbaga / Pilak |
| Insulator | PTFE |
| Lawas ug Panggawas nga Konduktor | Brass / alloy nga giputos sa tri-alloy |
| Gasket | Goma nga Silikon |
| Mga Kinaiya sa Elektrisidad | |
| Mga Kinaiya nga Impedance | 50 Ohm |
| Sakop sa Frequency | DC~3 GHz |
| Resistensya sa Insulasyon | ≥5000MΩ |
| Kusog sa Dielektriko | ≥2500 V rms |
| Resistensya sa kontak sa sentro | ≤1.0 mΩ |
| Resistensya sa kontak sa gawas | ≤0.25 mΩ |
| Pagkawala sa Pagsal-ot | ≤0.1dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.15@3.0GHz |
| Sakop sa temperatura | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Dili masudlan og tubig | IP67 |
Mga Instruksyon sa Pag-instalar sa N o 7 / 16 o 4310 1 / 2″ super flexible nga kable
Istruktura sa konektor: (Fig1)
A. atubangan nga nut
B. nut sa likod
C. gasket

Ang mga sukod sa pagtangtang sa mga hilo sama sa gipakita sa diagram (Fig2), kinahanglan nga hatagan ug pagtagad ang pagkuha sa mga hilo:
1. Ang tumoy nga bahin sa sulod nga konduktor kinahanglan nga chamfered.
2. Kuhaa ang mga hugaw sama sa tumbaga nga himbis ug burr sa tumoy nga bahin sa kable.

Pag-assemble sa sealing part: I-screw ang sealing part subay sa gawas nga konduktor sa kable sama sa gipakita sa diagram (Fig3).

Pag-assemble sa back nut (Fig.3).

Ikonektar ang atubangan ug likod nga nut pinaagi sa pag-screw sama sa gipakita sa diagram (Mga Hulagway(5)
1. Sa dili pa i-screw, pahiran og lubricating grease ang o-ring.
2. Ipabilin nga dili molihok ang back nut ug ang kable. I-screw ang main shell body sa likod nga shell body. I-screw ang main shell body sa likod nga shell body gamit ang monkey wrench. Nahuman na ang pag-assemble.
