Ang Type N usa ka klase sa low to medium power connectors nga adunay screw coupling. Ang mga N connector anaa nga adunay impedance nga 50ohm ug 75ohm. Ang screw-type coupling mechanism naghatag og lig-on ug kasaligan nga koneksyon. Ang mga connector style anaa para sa flexible, conformable, semi-rigid ug corrugated cable types. Ang crimp ug clamp cable termination processes gigamit para niini nga serye.
Ang kinaiya sa konektor mao ang taas nga kasaligan, maayo nga pag-vibrate, maayo kaayo nga mekanikal ug elektrikal nga performance, ug uban pa. Gigamit kini kalabot sa RF coaxial cable sa instrumento sa radyo, kagamitan sa komunikasyon, microwave test ug ground launch system sa panahon sa pag-vibrate ug dili maayo nga panahon. Pinaagi sa paggamit og semi-rigid o semi-flex cable, kini nga klase makakuha og mas gamay nga VSWR, ug ang frequency mahimong moabot hangtod sa 11GHZ.
| Produkto | Deskripsyon | Numero sa Bahin |
| 7/16 DIN nga Tipo | DIN Female connector para sa 1/2" flexible RF cable | TEL-DINF.12-RFC |
| DIN Female connector para sa 1/2" Super flexible nga RF cable | TEL-DINF.12S-RFC | |
| DIN Female connector para sa 1-1/4" flexible RF cable | TEL-DINF.114-RFC | |
| DIN Female connector para sa 1-5/8" flexible RF cable | TEL-DINF.158-RFC | |
| DIN Female Right Angle connector para sa 1/2" flexible RF cable | TEL-DINFA.12-RFC | |
| DIN Female Right Angle connector para sa 1/2" Super flexible nga RF cable | TEL-DINFA.12S-RFC | |
| DIN Male connector para sa 1/2" flexible RF cable | TEL-DINM.12-RFC | |
| DIN Male connector para sa 1/2" Super flexible nga RF cable | TEL-DINM.12S-RFC | |
| DIN Female connector para sa 7/8" coaxial RF cable | TEL-DINF.78-RFC | |
| DIN Male connector para sa 7/8" coaxial RF cable | TEL-DINM.78-RFC | |
| DIN Male connector para sa 1-1/4" flexible RF cable | TEL-DINM.114-RFC | |
| N nga Tipo | N Babaye nga konektor para sa 1/2" flexible nga RF cable | TEL-NF.12-RFC |
| N Female connector para sa 1/2" Super flexible nga RF cable | TEL-NF.12S-RFC | |
| N Female Angle connector para sa 1/2" flexible RF cable | TEL-NFA.12-RFC | |
| N Female Angle connector para sa 1/2" Super flexible nga RF cable | TEL-NFA.12S-RFC | |
| N Male connector para sa 1/2" flexible RF cable | TEL-NM.12-RFC | |
| N Male connector para sa 1/2" Super flexible nga RF cable | TEL-NM.12S-RFC | |
| N Male Angle connector para sa 1/2" flexible RF cable | TEL-NMA.12-RFC | |
| N Male Angle connector para sa 1/2" Super flexible nga RF cable | TEL-NMA.12S-RFC | |
| 4.3-10 nga Tipo | 4.3-10 Babaye nga konektor para sa 1/2" flexible nga RF cable | TEL-4310F.12-RFC |
| 4.3-10 Babaye nga konektor para sa 7/8" flexible nga RF cable | TEL-4310F.78-RFC | |
| 4.3-10 Babaye nga Tuo nga Angle nga konektor para sa 1/2" flexible nga RF cable | TEL-4310FA.12-RFC | |
| 4.3-10 Babaye nga Right Angle connector para sa 1/2" Super flexible nga RF cable | TEL-4310FA.12S-RFC | |
| 4.3-10 Lalaki nga konektor para sa 1/2" flexible nga RF cable | TEL-4310M.12-RFC | |
| 4.3-10 Lalaki nga konektor para sa 7/8" flexible nga RF cable | TEL-4310M.78-RFC | |
| 4.3-10 Male Right Angle connector para sa 1/2" flexible RF cable | TEL-4310MA.12-RFC | |
| 4.3-10 Male Right Angle connector para sa 1/2" Super flexible nga RF cable | TEL-4310MA.12S-RFC |

Modelo:TEL-NM.12-RFC
Deskripsyon
N Male connector para sa 1/2″ flexible coaxial cable
| Materyal ug Plating | |
| Kontak sa sentro | Pag-plate sa Tumbaga / Pilak |
| Insulator | PTFE |
| Lawas ug Panggawas nga Konduktor | Brass / alloy nga giputos sa tri-alloy |
| Gasket | Goma nga Silikon |
| Mga Kinaiya sa Elektrisidad | |
| Mga Kinaiya nga Impedance | 50 Ohm |
| Sakop sa Frequency | DC~3 GHz |
| Resistensya sa Insulasyon | ≥5000MΩ |
| Kusog sa Dielektriko | ≥2500 V rms |
| Resistensya sa kontak sa sentro | ≤1.0 mΩ |
| Resistensya sa kontak sa gawas | ≤1.0 mΩ |
| Pagkawala sa Pagsal-ot | ≤0.05dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.12@3.0GHz |
| Sakop sa temperatura | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Dili masudlan og tubig | IP67 |
Mga Instruksyon sa Pag-instalar sa N o 7 / 16 o 4310 1 / 2″ super flexible nga kable
Istruktura sa konektor: (Fig1)
A. atubangan nga nut
B. nut sa likod
C. gasket

Ang mga sukod sa pagtangtang sa mga hilo sama sa gipakita sa diagram (Fig2), kinahanglan nga hatagan ug pagtagad ang pagkuha sa mga hilo:
1. Ang tumoy nga bahin sa sulod nga konduktor kinahanglan nga chamfered.
2. Kuhaa ang mga hugaw sama sa tumbaga nga himbis ug burr sa tumoy nga bahin sa kable.

Pag-assemble sa sealing part: I-screw ang sealing part subay sa gawas nga konduktor sa kable sama sa gipakita sa diagram (Fig3).

Pag-assemble sa back nut (Fig.3).

Ikonektar ang atubangan ug likod nga nut pinaagi sa pag-screw sama sa gipakita sa diagram (Mga Hulagway(5)
1. Sa dili pa i-screw, pahiran og lubricating grease ang o-ring.
2. Ipabilin nga dili molihok ang back nut ug ang kable. I-screw ang main shell body sa likod nga shell body. I-screw ang main shell body sa likod nga shell body gamit ang monkey wrench. Nahuman na ang pag-assemble.
