N Male ngadto sa N Male nga Tuo nga Anggulo nga Adapter N nga Tipo nga Male nga RF Connector RF Coaxial Cable Adapter Connector
Ang Telsto RF Connector adunay operational frequency range nga DC-3 GHz, nagtanyag og maayo kaayong VSWR performance ug Low Passive Inter modulation. Kini naghimo niini nga sulundon alang sa paggamit sa mga cellular base station, distributed antenna systems (DAS) ug gagmay nga mga aplikasyon sa cell.
Ang mga coax adapter mao ang hingpit nga paagi aron dali nga mausab ang gender o tipo sa konektor sa usa ka na-termined nga kable.
Ang Telsto RF Coaxial N male to N male right angle adapter connector gidisenyo nga adunay 50 Ohm impedance. Gihimo kini sumala sa tukmang mga espesipikasyon sa RF adapter ug adunay maximum nga VSWR nga 1.15:1.
Ang mga proseso sa crimp ug clamp cable termination parehong gigamit para niini nga serye.
| Sakop sa Temperatura | -55~+155°C (PE Cable -40~+85°C) |
| Impedance | 50Ω |
| Pag-uyog | 100m/S2 (10~500Hz), 10g |
| Sakop sa Frequency | DC-11GHz |
| Pagkawala sa Pagsal-ot | <= 0.24dB/6GHz |
| Pag-antos sa Boltahe | 2500V rms sa lebel sa dagat |
| Boltahe sa Pagtrabaho | 1000Vr.ms sa lebel sa dagat |
| Resistensya sa Insulasyon | >= 5000 MΩ |
| Kusog sa paghawid sa nut sa pagkabit | 450N |
| Kalig-on | >= 500(mga siklo) |
| Resistensya sa kontak | Kontak sa Sentro <=1mΩ |
| Panggawas nga Kontak <=1mΩ | |
| Ratio sa Nagbarog nga Balod sa Boltahe | Diretso <= 1.15/6GHz |
| Tuo nga anggulo <= 1.25/6GHz |
● Ang N type male ngadto sa N male adapter adunay right angle nga lawas. Kini nga right angle type N coax adapter usa ka 90 degree right angle RF elbow adapter.
● Matang: N type nga lalaki ngadto sa lalaki nga 90 degree nga tuo nga anggulo nga konektor, M/M Adapter, RF Coax Coaxial Adapter.
● Kaylap nga magamit sa mga kagamitan sa radyo ug mga instrumento para sa pagkonektar sa mga RF coaxial cable. Mahimo kining ibaylo sa internasyonal nga produkto nga sama niini.
● Kolor: Tono nga Pilak, Giputos sa Nikel.
| Produkto | Deskripsyon | Numero sa Bahin |
| RF Adapter | 4.3-10 Babaye ngadto sa Din Babaye nga Adapter | TEL-4310F.DINF-AT |
| 4.3-10 Babaye ngadto sa Din Male Adapter | TEL-4310F.DINM-AT | |
| 4.3-10 Lalaki ngadto sa Din Babaye nga Adapter | TEL-4310M.DINF-AT | |
| 4.3-10 Lalaki ngadto sa Din Lalaki nga Adapter | TEL-4310M.DINM-AT |

Modelo:TEL-NM.NMA-AT
Deskripsyon
N Male ngadto sa N Male nga Tuo nga Anggulo nga RF Adapter
| Materyal ug Plating | |
| Kontak sa sentro | Pag-plate sa Tumbaga / Pilak |
| Insulator | PTFE |
| Lawas ug Panggawas nga Konduktor | Brass / alloy nga giputos sa tri-alloy |
| Gasket | Goma nga Silikon |
| Mga Kinaiya sa Elektrisidad | |
| Mga Kinaiya nga Impedance | 50 Ohm |
| Sakop sa Frequency | DC~6 GHz |
| Resistensya sa Insulasyon | ≥5000MΩ |
| Kusog sa Dielektriko | ≥2500 V rms |
| Resistensya sa kontak sa sentro | ≤1.0 mΩ |
| Resistensya sa kontak sa gawas | ≤0.25 mΩ |
| Pagkawala sa Pagsal-ot | ≤0.15dB |
| VSWR | ≤1.15 tul-id;≤1.25 tuo nga anggulo |
| Sakop sa temperatura | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Dili masudlan og tubig | IP67 |
Mga Instruksyon sa Pag-instalar sa N o 7 / 16 o 4310 1 / 2″ super flexible nga kable
Istruktura sa konektor: (Fig1)
A. atubangan nga nut
B. nut sa likod
C. gasket

Ang mga sukod sa pagtangtang sa mga hilo sama sa gipakita sa diagram (Fig2), kinahanglan nga hatagan ug pagtagad ang pagkuha sa mga hilo:
1. Ang tumoy nga bahin sa sulod nga konduktor kinahanglan nga chamfered.
2. Kuhaa ang mga hugaw sama sa tumbaga nga himbis ug burr sa tumoy nga bahin sa kable.

Pag-assemble sa sealing part: I-screw ang sealing part subay sa gawas nga konduktor sa kable sama sa gipakita sa diagram (Fig3).

Pag-assemble sa back nut (Fig.3).

Ikonektar ang atubangan ug likod nga nut pinaagi sa pag-screw sama sa gipakita sa diagram (Mga Hulagway(5)
1. Sa dili pa i-screw, pahiran og lubricating grease ang o-ring.
2. Ipabilin nga dili molihok ang back nut ug ang kable. I-screw ang main shell body sa likod nga shell body. I-screw ang main shell body sa likod nga shell body gamit ang monkey wrench. Nahuman na ang pag-assemble.
