Ang Telsto RF connector usa ka high-performance radio connector nga adunay working frequency range nga DC-3 GHz, maayo kaayong VSWR performance ug ubos nga passive intermodulation. Kini nga klase sa connector angay kaayo para sa mga cellular base station, distributed antenna systems (DAS) ug mga cell application, tungod kay kini nga mga aplikasyon nanginahanglan og high-frequency ug high-performance connectors aron masiguro ang kalidad ug kalig-on sa signal transmission.
Sa samang higayon, ang coaxial adapter usa usab ka praktikal nga himan sa radyo. Dali ra niini mausab ang gender o tipo sa konektor sa gi-terminate nga kable, aron ang mga tiggamit mahimong mapasibo ang configuration ug connection mode sa kagamitan sa radyo aron mohaom sa lainlaing mga kinahanglanon sa aplikasyon. Bisan sa laboratoryo, linya sa produksiyon o praktikal nga aplikasyon, ang coaxial adapter usa ka importante nga himan. Mahimo niini nga mapasimple pag-ayo ang proseso sa koneksyon, mapaayo ang kahusayan sa trabaho, ug makunhuran ang posibilidad sa dili maayong operasyon ug mga sayop sa koneksyon, aron masiguro ang kaluwasan ug kasaligan sa kagamitan sa radyo.
Ang Telsto RF Coaxial N male to N female right angle adapter connector gidisenyo nga adunay 50 Ohm impedance. Gihimo kini sumala sa tukmang mga espesipikasyon sa RF adapter ug adunay maximum nga VSWR nga 1.15:1.
| Produkto | Deskripsyon | Numero sa Bahin |
| RF Adapter | 4.3-10 Babaye ngadto sa Din Babaye nga Adapter | TEL-4310F.DINF-AT |
| 4.3-10 Babaye ngadto sa Din Male Adapter | TEL-4310F.DINM-AT | |
| 4.3-10 Lalaki ngadto sa Din Babaye nga Adapter | TEL-4310M.DINF-AT | |
| 4.3-10 Lalaki ngadto sa Din Lalaki nga Adapter | TEL-4310M.DINM-AT |

Modelo:TEL-NM.NFA-AT
Deskripsyon
N Male ngadto sa N Female nga Tuo nga Anggulo nga Adapter
| Materyal ug Plating | |
| Kontak sa sentro | Pag-plate sa Tumbaga / Pilak |
| Insulator | PTFE |
| Lawas ug Panggawas nga Konduktor | Brass / alloy nga giputos sa tri-alloy |
| Gasket | Goma nga Silikon |
| Mga Kinaiya sa Elektrisidad | |
| Mga Kinaiya nga Impedance | 50 Ohm |
| Sakop sa Frequency | DC~3 GHz |
| Resistensya sa Insulasyon | ≥5000MΩ |
| Kusog sa Dielektriko | ≥2500 V rms |
| Resistensya sa kontak sa sentro | ≤1.0 mΩ |
| Resistensya sa kontak sa gawas | ≤0.25 mΩ |
| Pagkawala sa Pagsal-ot | ≤0.1dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Sakop sa temperatura | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Dili masudlan og tubig | IP67 |
Mga Instruksyon sa Pag-instalar sa N o 7 / 16 o 4310 1 / 2″ super flexible nga kable
Istruktura sa konektor: (Fig1)
A. atubangan nga nut
B. nut sa likod
C. gasket

Ang mga sukod sa pagtangtang sa mga hilo sama sa gipakita sa diagram (Fig2), kinahanglan nga hatagan ug pagtagad ang pagkuha sa mga hilo:
1. Ang tumoy nga bahin sa sulod nga konduktor kinahanglan nga chamfered.
2. Kuhaa ang mga hugaw sama sa tumbaga nga himbis ug burr sa tumoy nga bahin sa kable.

Pag-assemble sa sealing part: I-screw ang sealing part subay sa gawas nga konduktor sa kable sama sa gipakita sa diagram (Fig3).

Pag-assemble sa back nut (Fig.3).

Ikonektar ang atubangan ug likod nga nut pinaagi sa pag-screw sama sa gipakita sa diagram (Mga Hulagway(5)
1. Sa dili pa i-screw, pahiran og lubricating grease ang o-ring.
2. Ipabilin nga dili molihok ang back nut ug ang kable. I-screw ang main shell body sa likod nga shell body. I-screw ang main shell body sa likod nga shell body gamit ang monkey wrench. Nahuman na ang pag-assemble.

Ang among kompanya adunay daghang bentaha
1. Ang among taas nga kalidad naghimo kanamo nga talagsaon sa merkado. Dili lang kami naghatag sa mga kustomer og taas nga kalidad nga mga produkto ug serbisyo, apan komitado usab kami sa pagpalambo sa mga sumbanan sa kalidad pinaagi sa padayon nga pag-optimize ug inobasyon aron masiguro nga kanunay kaming makahatag sa labing maayo nga kalidad nga mga produkto ug serbisyo.
2. Ang among presyo mao ang labing kompetitibo. Nasabtan namo nga sa usa ka merkado nga taas ang kompetisyon, ang presyo usa ka importante nga konsiderasyon. Busa, naningkamot kami nga mapadayon ang among bentaha sa presyo, mahatagan ang mga kustomer og barato nga solusyon, ug matabangan ang mga kustomer nga makab-ot ang mas taas nga performance sa gasto.
3. Naghatag kami sa pinakamaayong gipahaom nga mga solusyon sa telekomunikasyon. Nasabtan namo pag-ayo ang mga panginahanglan ug kinahanglanon sa mga kustomer, ug gihatagan sila sa pinakamaayong mga solusyon sumala sa ilang piho nga mga panginahanglan ug badyet. Ang among tumong mao ang pagsiguro nga ang mga kustomer makakuha sa pinakamaayong solusyon para kanila ug himuon ang ilang negosyo nga mas episyente ug malampuson.