Mga Antenna/ Estasyon sa Base/ Broad cast/ Pag-assemble sa Kable/ Selular/ Mga Komponente/ Instrumentasyon/ Radyo sa Microwave/ Mil-Aero
PCS/Radar/Radios/Satcom/Proteksyon sa pag-surge sa WLAN
1. Naghimo usab kami og mga espesyal nga produkto aron matubag ang mga kinahanglanon sa among mga kliyente. Ipakita lang kanamo ang imong drowing, sample o gipakita nga mga detalye, among himoon kini o palihug ipadala kanamo ang imong piho nga mga parameter sa inhenyeriya sama sa IMD, VSWR, plating ug uban pa.
2. Maayo ra ang paghatag og sample.
3. Motubag kami kanimo alang sa imong pangutana sulod sa 24 oras.

Modelo:TEL-NMA.12S-RFC
Deskripsyon
N Male Angle connector para sa 1/2″ Superflexible nga kable
| Materyal ug Plating | |
| Kontak sa sentro | Pag-plate sa Tumbaga / Pilak |
| Insulator | PTFE |
| Lawas ug Panggawas nga Konduktor | Brass / alloy nga giputos sa tri-alloy |
| Gasket | Goma nga Silikon |
| Mga Kinaiya sa Elektrisidad | |
| Mga Kinaiya nga Impedance | 50 Ohm |
| Sakop sa Frequency | DC~3 GHz |
| Resistensya sa Insulasyon | ≥5000MΩ |
| Kusog sa Dielektriko | ≥2500 V rms |
| Resistensya sa kontak sa sentro | ≤1.0 mΩ |
| Resistensya sa kontak sa gawas | ≤0.2 mΩ |
| Pagkawala sa Pagsal-ot | ≤0.12dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Sakop sa temperatura | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Dili masudlan og tubig | IP67 |
Mga Instruksyon sa Pag-instalar sa N o 7 / 16 o 4310 1 / 2″ super flexible nga kable
Istruktura sa konektor: (Fig1)
A. atubangan nga nut
B. nut sa likod
C. gasket

Ang mga sukod sa pagtangtang sa mga hilo sama sa gipakita sa diagram (Fig2), kinahanglan nga hatagan ug pagtagad ang pagkuha sa mga hilo:
1. Ang tumoy nga bahin sa sulod nga konduktor kinahanglan nga chamfered.
2. Kuhaa ang mga hugaw sama sa tumbaga nga himbis ug burr sa tumoy nga bahin sa kable.

Pag-assemble sa sealing part: I-screw ang sealing part subay sa gawas nga konduktor sa kable sama sa gipakita sa diagram (Fig3).

Pag-assemble sa back nut (Fig.3).

Ikonektar ang atubangan ug likod nga nut pinaagi sa pag-screw sama sa gipakita sa diagram (Mga Hulagway(5)
1. Sa dili pa i-screw, pahiran og lubricating grease ang o-ring.
2. Ipabilin nga dili molihok ang back nut ug ang kable. I-screw ang main shell body sa likod nga shell body. I-screw ang main shell body sa likod nga shell body gamit ang monkey wrench. Nahuman na ang pag-assemble.
